קורס קידום אתרים

לאון דייטש מרצה קורס קידום אתרים

לאון דייטש מרצה קורס קידום אתרים

שלום, שמי לאון דייטש ואני רוצה לספר לכם על הקורס קידום אתרים שבו אני מלמד.
הקורס פותח בשנת 2009 על ידי עמית מלכי שחי ונושם אינטרנט כבר מעל עשור. כיום יש כבר כמה מאות בוגרים שסיימו את הקורס בהצלחה וחלק נכבד מהם עובדים בתחום כשכירים בחברות המובילות בתחום, וחלקם אף פתחו חברות קידום אתרים משלהם.
הקורס כולל 180 שעות אקדמיות פרונטליות במכללת נס בפריסה ארצית וכן כ50 שעות של תרגול בבית,  בהן תלמדו קידום אתרים אורגני בגוגל, רשתות חברתיות, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק, שיווק על ידי וידאו וניהול מוניטין ברשת.
בנוסף תלמדו בהרחבה על הכלים כמו גוגל אנליטיקס, כלי מנהל האתרים של גוגל, כלים לבדיקת מיקומים של ביטויים בגוגל, כלים לבדיקת צפיפות מילות מפתח בטקסט, כלים לבדיקת PR ועוד ככל שידרש לנכון באותו הרגע. חשוב להדגיש שהקורס הולך ומתעדכן ממחזור למחזור כדי לכלול תמיד את התכנים והכלים החדישים והרלוונטיים ביותר.

מה כולל הקורס?

הקמת וניהול אתרי וורדפרס

בקורס אנו מלמדים במשך 10 שעות אקדמיות בכיתה איך להקים ולתפעל אתר על מערכת מספר אחד בעולם לבניית אתרים –  וורדפרס. נכון, לא תהיו מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים אחרי החלק הזה כיוון שזו לא המטרה של קורס קידום אתרים אבל בהחלט תקבלו את הידע הבסיסי להקמה וניהול של אתר וורדפרס. חשוב להדגיש כי גם בחלק הזה של הקורס יש תמיכה מצד המרצים בכל שאלה שתתקלו בה.

 קידום אתרים

זה החלק הגדול והרחב ביותר של הקורס, אותו אני מלמד. בחלק של קידום האתרים תלמדו לקדם אתרים בגוגל.
כדי לקדם את האתר בגוגל צריך ללמוד מה זה גוגל, איך גוגל עובד ואיך להתאים את האתר שאתם רוצים לקדם לגוגל עצמו.
בקורס תלמדו לעשות חקר מילות מפתח מקצועי על מנת לבחור את הביטויים הטובים ביותר לקידום בהתאם לנישה של אתרכם (או אתר של הלקוח שלכם). תלמדו להתאים את מה שכתוב באתר שלכם לשרות או המוצר שהאתר שלכם מציע ולמה שהגולשים מחפשים במנועי החיפוש באינטרנט.
כמו כן אתם תלמדו לעשות אופטימיזציית מבנה לאתר שלכם כדי שיסרק טוב יותר, נכון יותר ומהר יותר על ידי מנועי החיפוש, תלמדו כללים על חוויית הגולשים ועל קוד נקי ונכון.
בסוף הקורס תדעו לבחור ולקדם כל ביטוי שתבחרו לתוצאות הגבוהות בגוגל וכן תדעו מה שצריך לעשות כדי להביא עסקים ללקוחות או המעסיקים שלכם.

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס – זהו כלי סטטיסטי של גוגל שמותקן באתר שלכם ומאפשר לכם לראות כמה אנשים נכנסו לאתר שלכם, באיזה עמודים בדיוק הם ביקרו, כמה זמן גלשו בכל עמוד, בכמה עמודים הם ביקרו, מאיפה הגיעו הגולשים לאתר שלכם: האם מגוגל? או מקמפיין ממומן שאתם מנהלים ללקוח? האם הגולשים נכנסו על ידי הקשת כתובת האתר שלכם (או על ידי בחירת האתר שלכם מהמועדפים שבדפדפן), האם הגולשים הגיעו מפייסבוק או גוגל פלוס, או שהם הגיעו מיוטיוב או מהפנייה (קישור) מאתר אחר? ואם כן מאיזה אתר בדיוק הם הגיעו.

כלי מנהלי האתרים של גוגל

כלי מנהל האתרים של גוגל או באנגלית Webmaster tools – דרך כלי זה אתם "מדברים" עם גוגל בכל מה שקשור לאתר שלכם. בכלי זה תראו את מרבית הבעיות והתקלות שיש באתר, תקבלו הודעות ממנוע החיפוש ולפעמים אפילו מעובדי גוגל עצמם. תוכלו לראות על איזה ביטויים אתם מופיעים בגוגל ומה המיקום הממוצע שלהם בתוצאות החיפוש. תוכלו לראות בקלות כמה כניסות היו לעמוד כזה או אחר כתוצאה של הקלקה על ביטוי שתבחרו. תדעו אם יש באתר שלכם תוכן משוכפל, האם יש בדפי האתר שלכם כותרות ותיאורים קצרים או ארוכים מדי, תוכלו אף לראות איך יראה עמוד כזה או אחר בגוגל עוד לפני שהוא התאנדקס במנוע החיפוש. תוכלו לראות אילו אתרים מקשרים אל האתר שלכם ואף להסיר קישורים בעייתיים דרך כלי מנהל האתרים. וכמובן שיש את "המלשינון" של גוגל דרכו ניתן לדווח לגוגל על בעלי אתרים שביצעו מניפולציות על גוגל.
זהו אחד הכלים החשובים ביותר והדינמיים ביותר. הוא מתעדכן כל מספר ימים\שבועות וכל הזמן מתווספים אפשרויות חדשות בכלי.

מדיה חברתית

קורס קידום אתרים של גביש במכללת נס

קורס קידום אתרים של גביש במכללת נס

בחלק זה תלמדו על הרשתות החברתיות הנפוצות ביותר
על הקמה וניהול פרופילים אישיים
על הקמה וניהול דפים עסקיים
על הקמה וניהול קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות
וכמובן על יצירת באז ברשתות החברתיות

קמפיינים ממומנים

תלמדו גם להקים ולנהל קמפיינים ממומנים בגוגל אדוורדס ולעשות אופטימיזצייה תמידית לקמפיין כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בהשקעה כספית מינימלית.

 

קידום בעזרת וידאו

אם תמונה אחת שווה אלף מילים הרי שוידאו אחד שווה עוד יותר.
בקורס תלמדו לקדם את העסק ואת האתר שלכם או של הלקוח שלכם על ידי וידאו, כללים ליצירת סרטונים ויראליים, תלמדו איך להוציא קישור מסרטון יוטיוב אל אתר האינטרנט שלכם, איך להטמיע את הסרטון בתוך האתר ואיך סרטון מקדם את האתר שלכם ב4 אפיקים שונים בפעולה אחת.
וכמובן איך להרוויח מגוגל כסף מהסרטונים על ידי שילוב תכנית האדסנס של גוגל.

 

ניהול מוניטין

כבר כמה שנים שהעולם הריאלי התערבב חזק מאוד על העולם הוירטואלי. אנשים בודקים כל דבר בגוגל. נתקלתי בלא מעט אנשים שראו שיחה שלא נענתה בטלפון שלהם ולפני שהם חזרו למספר המוצג הם הקלידו את המספר בגוגל כדי לנסות ולהבין מי צלצל אליהם עוד לפני שהם החזירו שיחה. לא מזמן בהרצאה הראשונה של אחד הקורסים, אחרי שאמרתי את שמי ואת שם משפחתי אחת התלמידות התחילה להקריא קטעים נבחרים מהכתבה בYNET שכתבו עלי לפני כמה שנים שמדברת על איך הורדתי 35 קילו ממשקל גופי.
דברים כאלו צצים באינטרנט כל הזמן, גם זה וגם כל המודעות שאי פעם יצרתם באתר יד2 או בכל אתר אחר, דירוגים שנתתם באתר כזה או אחר על בעלי מקצוע, תביעות שהיו לכם נגד חברות הביטוח על תאונות הדרכים שעברתם או אף גרוע אם רשויות המס תבעו אתכם.
ניהול מוניטין באינטרנט זה מקצוע יחסית חדש בעולם שנוצר בשנים האחרונות. מנהל מוניטין ברשת ידחיק את התוצאות שלא תרצו שהלקוחות שלכם יראו ויציג להם את התוצאות שכן תרצו להציג להם. וגם את החלק הזה אתם תלמדו בקורס שלנו.

עסק לקידום אתרים

ובשיעור האחרון תלמדו איך למצוא לקוחות, איך לתמחר פרויקטים, איך לבנות תהליך עבודה נכון וכל מה שעליכם לדעת על עסק לקידום אתרים.

למי מתאים קורס קידום אתרים?

הקורס מתאים לאנשים שמבינים את הפוטנציאל של התחום. בשיעור הראשון בקורס אני מספר על אתרים שהקמתי וקידמתי תוך זמן קצר מאוד באפס השקעה שהביאו עסקאות במאות אלפי שקלים. וכמובן שהקורס מתאים לאנשים מתלהבים כמוני!

האם צריך ניסיון קודם כדי ללמוד קורס קידום אתרים?

בגדול לא. הדבר היחיד שצריך זה לדעת לתפעל את המחשב ברמת המשתמש. אני מאמין שהיום (בשנת 2014) כבר כולם מספיק מיומנים בזה. צריך לדעת לגלוש באינטרנט ולהשתמש בגוגל. ממש לא מסובך.

מה יכול לעזור לכם בקורס קידום אתרים?

מקדם אתרים מקצועי מחלק הוראות ללקוח ולמתכנת האתר אותו הוא מקדם. בכל מקרה אם יש לכם רקע בתכנות למשל ואתם יכולים לחסוך זמן וכסף על ידי תיקון בעיות באתר בכוחות עצמכם – זה בהחלט יכול לעזור. כמו כן אם יש לכם כישרון בכתיבת תכנים, בגרפיקה, בעריכת סרטוני וידאו ואודיו וכל דבר יפה שאפשר לעשות במחשב.
חשוב להבהיר שגם אם אין לכם את הקישורים הללו אתם עדיין יכולים להיות מקדמי אתרים מעולים!

מעוניינים להתנסות ללא כל התחייבות?

לפני כל קורס אנו מקיימים כנס במכללת נס, בכנס אתם פוגשים אותנו המרצים ושומעים הרצאה של כשעה על קידום אתרים שכוללת את תכני הקורס. במהלך ובסוף ההרצאה אתם יכולים לשאול שאלות ולקבל תשובות מקצועיות וכל זה ללא הרשמה או כל התחייבות מצידכם.

חוץ מהקורס של נס, אני מלמד בעוד מספר מקומות, במרכז ובצפון הארץ.

רוצים לעבור אצלי קורס קידום אתרים?
טופס צור קשר

03-9763333